Ідеї для виробників кондитерської продукції

  Солодкі ідеї

Результати креативної сесії з пошуку нових ідей

 

Подарункові набори для дорослих

Цільова аудиторія: дорослі (24-65), корпоративні замовники

Новорічні подарункові набори (з різними видами продукції) для дорослих, які можуть стати популярними серед офісних та інших працівників. Такий набор має бути оформлений особливим чином. У наборі також може міститися: фірмовий календар на рік (листовий або помісячний на спіралі), діловий щоденник або пленер, набір невеликих листівок з побажаннями, щоб роздавати їх іншим людям.

Всесезонні набори цукерок для дегустації асортименту виробника

Цільова аудиторія: всі покупці, що зацікавлені в такій пропозиції

Для тих, хто бажає різноманіття та/або хоче спробувати якнайбільше цукерок виробника. Зазвичай така можливість є лише в передноворічні місяці, коли продаються дитячі новорічні набори, а попит на набори, скоріш за все, можливий цілий рік. Також можна зробити “Супернабор для дегустації”, у якому зібрати всі цукерки, які на даний момент присутні в асортименті виробника.

 

Шоколадні монети різного номіналу

  • Цільова аудиторія: діти, підлітки

Монети різного номіналу матимуть різні розмір та вагу. По-перше, це незвично, по-друге, якщо зазначити на шоколадних монетах умовний номінал, то їх можна використовувати для різноманітних ігор у якості атрибута гри (монета з певним номіналом) або у якості смачного приза.

 

Шоколадні медалі та кубки

  • Цільова аудиторія: діти, підлітки, офісний персонал

Можливість відзначити переможців дитячих або корпоративних конкурсів солодкими призами відповідно до результатів, яких вони досягли (перше місце – найбільший виріб, друге – менший, і так далі). Медалі та кубки можуть бути тематичними.

 

Набори шоколадних або цукрових літер

Для оформлення тортів та інших десертів. Можуть бути сформованими виробами для горизонтального викладання на поверхні кондитерського виробу. А можуть бути вертикальними і мати спеціальну ніжку для встромляння у м’який кондитерський виріб (наприклад, торт).

 

Справедлива шоколадна плитка

  • Цільова аудиторія: всі вікові групи

Особливості оформлення шоколадних плиток не завжди дають можливість легко розділити шоколад порівну між кількома людьми. Справедливо поділити шоколадку на двох, трьох, чотирьох, п’ятьох або шістьох ласунів дає можливість плитка, яка містить 60 сегментів (тобто порівну ділиться на шматки відповідно по 30, 20, 15, 12 або 10 сегментів). Плитка може мати назву (або слоган) накшталт “Поділись насолодою” або “Всім порівну”.

 

Спеціальний торт до Дня Народження

  • Цільова аудиторія: споживачі, які святкують свій День Народження або купують торт на подарунок

У комплекті зі святковою свічкою, листівкою з привітанням та бонусом у вигляді ексклюзивних цукерок. Також у комплекті можуть бути інші вироби, наприклад картонні ковпаки для гостей, конфетті та інші атрибути свята.

 

Фасування цукерок у стандартні за вагою пакети

  • Цільова аудиторія: відвідувачі фірмових магазинів

Цукерки, що зазвичай потребують зважування, можна фасувати заздалегідь у пакети із стандартно визначеною вагою, наприклад, по 50, 100, 200, 300, 500, 750, 1000, 1500, 2000, 3000 г. Таким чином, покупець просто обирає той пакет, який йому найбільш підходить, або кілька пакетів (якщо треба 400 г, то можна взяти два по 200 г). Такий підхід позбавляє покупців необхідності самостійно фасувати цукерки, не потребує постійної присутності робітника, що зважує цукерки.

 

Лімітовані партії виробів до ювілеїв міст, персон, подій

  • Цільова аудиторія: державні та корпоративні замовники

За аналогією з випуском ювілейних монет можуть випускатися (на основі державного або комерційного замовлення) ексклюзивні ювілейні набори цукерок, печива або іншої продукції з відповідним оформленням упаковки.

 

Одноразова лопатка

  • Цільова аудиторія: покупці тортів

В упаковку з тортами можна вкладувати одноразову пластикову лопатку. У лопатки можуть бути загострені края для зручного розрізання торта. Кріпитись лопатка в упаковці може до кришки упаковки торта за допомогою харчового клею.

 

Цукерки у формі тортів

Можна випускати шоколадні цукерки, льодяники або інші сорти продукції у формі, яка подібна до форми тортів.

 

Десерт у вигляді комети Чурюмова-Герасименко

Ексклюзивний лімітований продукт на честь відкриття київськими астрономами комети, яка стала першою в історії, на яку сів космічний апарат, створений людством.

 

Антистрес-шоколад у вигляді пігулок різної форми

Шоколадні пігулки. Упаковка може містити напис “Дотримуватися дозування!” 🙂

 

Порційний шоколад на тиждень

Для тих, хто стежить за калоріями, або для тих, хто використовує чорний шоколад у якості профілактичного засобу для серця (на сегментах шоколаду можна зображати серце). На кожній порції зазначаються: назва дня тижня та кількість калорій.

 

Розміщення посилання на відео з виробництва

Веб-посилання (у вигляді QR-коду) на сторінку з відео, де можна подивитися процес виробництва даного виду товару.

 

Використання термоупаковки для шоколадних виробів

Для того, щоб шоколад не танув (або танув повільніше), наприклад коли він знаходиться близько до тіла, можна використовувати спеціальні засоби пакування з декількома шарами матеріалу (так, щоб між шарами залишалось повітря).

 

Сувенірна продукція: фірмові шарфи з кишенями

Асортимент сувенірної продукції можна розширити спеціальними шарфами з невеликими кишенями для солодощів (у т.ч. льодяників від кашлю). Такі кишені з однієї або з обох боків шарфа повинні надійно закриватися на великий гудзик або ліпучку (Velcro), щоб зміст кишень не висипався при надяганні та зніманні шарфу.

 

Сувенірна продукція: фірмовий посуд

У фірмових магазинах можна продавати фірмові тортовниці, цукерниці та інший посуд з логотипами виробника. Можна надавати знижки на такий товар постійним покупцям або учасникам акцій, які проводяться виробником.

 

Подарункові варіації ексклюзивної упаковки

Упаковка з покриттям із бархату, фланелі або іншого “софт-тач” матеріалу. Для особливо романтичних випадків. Можна використати в упаковці шоколадних плиток, цукерок в коробках та ін.

 

Фірмові магазини: Продаж за передплатою

Послуга для тих, хто не має можливості придбати ті кондитерські вироби, які користуються підвищеним попитом і які можна купити лише зранку після відкриття магазину. Покупець робить замовлення заздалегідь (оплачує його частково або повністю), а на наступний день забирає його в будь-який час роботи магазину.

 

Happy New Book

Спільний проект з видавництвами, які будуть надавати невеликі дитячі книжечки у новорічні подарункові набори. Дітлахи будуть раді подарунку, який залишиться в них навіть після того, як закінчаться всі цукерки 🙂

 

NID 61500-004210 keyword: sweetideas

 

Копія тексту сторінки з підтвердженою датою публікації